Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Zezulin Niższy – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

140 000 zł10 017 m² 13,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka w Zezulinie Niższym o powierzchni 1 hektara, idealna zarówno pod inwestycję, jak i miejsce do zamieszkania. Część budowlana, obejmująca około 2 000.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Dąbrowa

Dąbrowa(Zezulin Niższy + 10 km)

35 000 zł21 100 m² 1,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrowa, gm. Ludwin - dwie piękne duże łąki idealne pod rekreację bądź jako inwestycja pod wydobycie torfu! Ponad 2ha terenu - wokół cisza, spokój i sama zieleń. Szukasz idealnego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa z linią brzegową Spiczyn

Spiczyn(Zezulin Niższy + 5 km)

140 000 zł2 469 m² 56,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyobraź sobie poranki w domu, z którego ogrodu schodzisz bezpośrednio do malowniczej doliny rzeki. Działka nr 254 w Spiczynie to rzadko spotykany miks naturalnego piękna Bystrzycy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, Aleja Lotników Polskich

Świdnik(Zezulin Niższy + 19 km)

333 450 zł741 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - świdnik, ul. Aleja lotników polskich Numer obrębu: 0006 Numer działki: 266/17 Powierzchnia: 741 m lokalizacja Działka położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rudka Kozłowiecka

Rudka Kozłowiecka(Zezulin Niższy + 16 km)

315 000 zł1 812 m² 173,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Atrakcyjna działka o powierzchni 1812m2 na pograniczu Nasutowa i Rudki Kozłowieckiej! Pierwsza linia zabudowy, dojazd drogą asfaltową. Działka płaska, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Świdnik

Świdnik(Zezulin Niższy + 19 km)

1 050 000 zł3 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na s przedaż działka usługowa o pow. ok 3500 m2, położona w Strefie Aktywności Gospodarcze w Świdniku Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok 50/70m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł6 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Lublinie w okolicy ul. Turystycznej. Nieruchomość ma powierzchnię 6500m 2 , jest płaska, niezagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Białka

Białka(Zezulin Niższy + 24 km)

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjno-budowlana w miejscowości Białka koło Parczewa! Posiada powierzchnię 30arów i charakteryzuje się płaskim terenem, który ma kształt prostokąta, co daje dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Wrotków,Lublin(Zezulin Niższy + 22 km)

990 zł600 m² 1,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalety Ogrodzona. W przemysłowej dzielnicy. Dojazd dla tira. Dodatkowe informacje Do wynajęcia działka o pow. 600 mkw na Wrotkowie. Nieutwardzona. Wjazd od ulicy. Pozostałe oferty na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Snopków

Snopków(Zezulin Niższy + 24 km)

320 000 zł2 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz przestrzeni na biznes, miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tę ofertę. Lokalizacja Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Snopków w gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Lejno

Lejno(Zezulin Niższy + 19 km)